Kategorie

Atrapy kamer

Tříděno podle:
Zobrazit:
Zobraz: text_list text_grid
 • Atrapa KÖNIG CCTV DOME kamery s 25 IR LED
  Atrapa CCTV dome kamery je přesná napodobenina kamery s IR LED diodami, které se v tmavém prostředí automaticky rozsvítí. Díky profesionálnímu provedení je kamera jen těžko rozpoznatelná od skutečných bezpečnostních kamer. Při umístění na viditelných místech vám výrazně pomůže k odrazení přípa..
  339Kč Cena bez DPH: 280Kč
 • Atrapa KÖNIG kamera DOME vnitřní
  Atrapa bezpečnostní CCTV kamery König v kopulovitém DOME provedení vhodná pro vnitřní instalace - se zabudovanou blikající LED diodou. Díky profesionálnímu provedení je kamera jen těžko rozpoznatelná od skutečných bezpečnostních kamer. Při umístění na viditelných místech vám výrazně pomůže k..
  280Kč Cena bez DPH: 231Kč
 • Atrapa KÖNIG kamera DOME vnitřní
  Atrapa interiérové kopulovité kamery pomáhá zastrašit narušitele. Má profesionální design, vyznačuje se vestavěnou blikající LED a lze ji snadno namontovat pomocí dodané konzole. Díky profesionálnímu provedení je kamera jen těžko rozpoznatelná od skutečných bezpečnostních kamer. Při umístění..
  204Kč Cena bez DPH: 169Kč
 • Atrapa KÖNIG kamera venkovní s blikající LED
  Atrapa CCTV mini kopulovité kamery je přesná napodobenina venkovní kamery, osazena neustále blikající LED diodou. Díky profesionálnímu provedení je kamera jen těžko rozpoznatelná od skutečných bezpečnostních kamer. Při umístění na viditelných místech vám výrazně pomůže k odrazení případných pa..
  276Kč Cena bez DPH: 228Kč
 • Atrapa KÖNIG kamera vnitřní
  Atrapa bezpečnostní CCTV kamery v provedení pro vnitřní instalaci. Zabudovaná blikající LED dioda a imitace automatického zaostřování objektivu. Atrapa kamery je včetně držáku na zeď. Díky profesionálnímu provedení je kamera jen těžko rozpoznatelná od skutečných bezpečnostních kamer. Při um..
  381Kč Cena bez DPH: 315Kč
 • Atrapa KÖNIG kamery venkovní se solárním panelem a 30 IR LED
  Tato König atrapa venkovní bezpečnostní kamery vás ochrání před zloději a to jen za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za skutečnou kameru. Má zabudovanou blikající LED diodu, díky níž je atrapa k nerozeznání od skutečné kamery. Atrapa bezpečnostní kamery je napájena dvěma AA bateriemi, k..
  349Kč Cena bez DPH: 288Kč
 • Atrapa KÖNIG siréna EZU externí
  Reálná atrapa externí zálohované zabezpečovací sirény k venkovní montáži s krytím IP44 proti prachu a polití. Při umístění na viditelných místech vám výrazně pomůže k odrazení případných pachatelů trestných činů a krádeží. Parametry: Napájení: 3 x AAA baterie Rozměr: 280 x 198 x 98 mm ..
  629Kč Cena bez DPH: 519Kč
 • Atrapa KÖNIG sirény SAS-DUMMYFL10 externí
  Atrapa venkovní poplachové sirény pomáhá zastrašit narušitele. Má profesionální a velmi realistický design, vyznačuje se vestavěnou blikající LED a lze ji snadno namontovat pomocí dodané samolepky. Pouzdro sirény je vyrobené z plastu. Specifikace: Puzdro: plast IP krytie: IP44 (postri..
  435Kč Cena bez DPH: 359Kč
 • Atrapa Optex CAM 560 maketa vnitřní kamery
  Profesionální maketa vnitřní kamery Optex CAM 560 zaručeně vytvoří iluzi skutečné bezpečnostní kamery. Atrapa je vybavena 30 LED diodami, které se rozsvítí, když se začne stmívat, aby vytvořily reálný vzhled bezpečnostní kamery. Atrapa kamery je napájena pomocí 2 x 1,5 V AA baterií, které ne..
  282Kč Cena bez DPH: 233Kč
 • Atrapa Optex CAM 562 maketa venkovní kamery
  Profesionální maketa venkovní kamery Optex CAM 562 zaručeně vytvoří iluzi skutečné bezpečnostní kamery. Atrapa je vybavena 30 infračervenými LED diodami a vodotěsným pouzdrem pro vytvoření reálného vzhledu bezpečnostní kamery. Atrapa kamery je napájena pomocí 2 x 1,5 V AA baterií, které nej..
  403Kč Cena bez DPH: 333Kč
 • Atrapa Optex CAM 565 maketa venkovní solární kamery
  Profesionální maketa venkovní kamery Optex CAM 565 zaručeně vytvoří iluzi skutečné bezpečnostní kamery. Atrapa je vybavena infračervenou LED diodou, která každých 6 sekund bliká a vodotěsným pouzdrem pro vytvoření reálného vzhledu bezpečnostní kamery. Atrapa kamery je napájena pomocí solární..
  484Kč Cena bez DPH: 400Kč
 • Atrapa Optex CAM 566 maketa vnitřní kamery
  Profesionální maketa vnitřní kamery Optex CAM 566 zaručeně vytvoří iluzi skutečné bezpečnostní kamery. Atrapa je vybavena jednou infračervenou LED diodou, která každých 5 sekund bliká, aby vytvořila reálný vzhled bezpečnostní kamery. Atrapa kamery je napájena pomocí 3 x 1,5 V AA LR6 baterií,..
  231Kč Cena bez DPH: 191Kč